Grupa Dekarska Kowalscy
ul. Józefa Piłsudskiego 6
05-410 Michalin
Kontakt
Godziny otwarcia
pon-pt: 7:00-17:00
sob: 8:00-13:00

O Nas

Grupa Dekarska Kowalscy to firma, która może poszczycić się ponad 25-letnią tradycją rodzinną w montażu pokryć dachowych. Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonywaniu usług dekarskich, które są nie tylko naszym sposobem na życie, ale i codzienną pracą, której towarzyszy ogromna pasja i zamiłowanie.

Z dumą reprezentujemy Grupę Dekarską - sieć hurtowni mających udział w sprzedaży pokryć dachowych na terenie całego kraju.
Aby zapewnić kompetentną i fachową obsługę, od 1994 roku podjęliśmy się również sprzedaży najwyższej jakości materiałów pokryciowych. Priorytetem jest dla nas profesjonalna obsługa klienta, która opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu oraz wieloletnim doświadczeniu. Oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie montażu i dostawy materiałów pokryciowych. W celu zapewnienia pełnego komfortu zakupu, na wszystkie materiały oraz usługi zapewniamy naszym klientom gwarancję.

Szczególnie cenioną cechą naszych usług, jest profesjonalne, zawsze trafne, doradztwo techniczne oraz rzetelna obsługa każdego klienta, poprzez, którą wciąż dążymy do perfekcji. Nasi profesjonalni doradcy z „Dach-Kowalscy” pomogą odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań, dotyczących pokrycia dachowego, dokonają odpowiednich kalkulacji dachu według projektu, a także doradzą na miejscu budowy. Nasza kadra handlowa posiada umiejętności praktyczne, jak i teoretyczne potwierdzone szkoleniami i certyfikatami zdobytymi w kraju i za granicą.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy-organizacji zrzeszającej najlepszych fachowców w kraju. Jesteśmy zarówno organizatorami, jak i uczestnikami szkoleń, mających na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników.
Nasza oferta materiałów pokryciowych stworzona jest pod kątem indywidualnych potrzeb klientów, dlatego rozszerzyliśmy ją o najwyższej jakości rozwiązania, które charakteryzuje przede wszystkim konkurencyjna cena. Dzięki nim każdy nasz klient jest w stanie dostosować wybór usługi do własnych potrzeb.

Filarem naszej marki jest rodzinna tradycja, którą kultywujemy w każdym naszym projekcie, przekazując klientom jej namiastkę na co dzień, dlatego tak ważne jest dla nas zdanie klientów i ich dobra opinia.

Zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu pokryć dachowych i okien. W naszej siedzibie obejrzą Państwo materiały pokryciowe, okna dachowe, akcesoria, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.


INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.