Grupa Dekarska Kowalscy
ul. Józefa Piłsudskiego 6
05-410 Michalin
Godziny otwarcia
pon-pt: 7:00-17:00
sob: 8:00-13:00

O Nas

Grupa Dekarska Kowalscy to firma z ponad 30-letnią tradycją rodzinną w montażu pokryć dachowych. Specjalizujemy się w kryciu dachów domów jednorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej.

"Dachy naszych klientów, to nasze życie, praca, której towarzyszy ogromna pasja i zamiłowanie"

Filarem naszej marki jest rodzinna tradycja, którą kultywujemy w każdym naszym projekcie, przekazując klientom jej namiastkę na co dzień, dlatego tak ważne jest dla nas zdanie klientów i ich dobra opinia. Z dumą możemy napisać, że wykonujemy pokrycia dachowe dla kolejnych pokoleń naszych klientów.

"Pod naszymi realizacjami podpisujemy się nazwiskiem"

Dla indywidualnych potrzeb naszych klientów otworzyliśmy salon pokryć dachowych, gdzie prezentowane są wszystkie popularne rodzaje pokryć dachowych, okien połaciowych, systemów termoizolacji dachu oraz orynnowania. Szczególnie cenioną cechą naszych usług, jest doradztwo techniczne oraz rzetelna obsługa każdego klienta, nasi pracownicy z „Dachy-Kowalscy" pomogą doradzić i dobrać odpowiednie materiały i rozwiązania dla Państwa inwestycji. Nasza kadra posiada duże doświadczenie i umiejętności poparte szkoleniami i certyfikatami zdobytymi w kraju i za granicą.

Od początku działalności zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem dachów, a kilka naszych wykwalifikowanych ekip dekarskich co roku buduje ponad 100 dachów na terenie Mazowsza.

Aby zapewnić kompletną usługę w pokryciach dachowych, oferujemy kompleksową obsługę firm wykonawczych, w zakresie sprzedaży i szybkiej dostawy materiałów pokryciowych. W celu zapewnienia pełnego komfortu zakupu, na wszystkie materiały oraz usługi zapewniamy gwarancję.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy-organizacji zrzeszającej najlepszych fachowców w kraju oraz Grupy Dekarskiej - sieci hurtowni sprzedaży pokryć dachowych na terenie całego kraju.

NASI PARTNERZY:

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.