Grupa Dekarska Kowalscy
ul. Józefa Piłsudskiego 6
05-410 Michalin
Kontakt
Godziny otwarcia
pon-pt: 7:00-17:00
sob: 8:00-13:00

Usługi

Zakres naszych usług to profesjonalizm, precyzja i rodzinna tradycja kultywowane na przestrzeni lat. Ćwierć wieku doświadczenia pozwoliło nam zyskać nie tylko ogromne zasoby wiedzy, ale także status specjalistów na rynku, którzy stale ulepszają swoje umiejętności i możliwości. Dostarczamy naszym Klientom solidne rozwiązania, które służą przez lata, mając swój udział w budowaniu bezpiecznej i komfortowej przestrzeni domu. Wszystkie nasze usługi charakteryzuje przede wszystkim wykorzystanie najlepszych materiałów oraz skrupulatna i szybka realizacja projektu.

Duch rodzinnej tradycji pielęgnowany na co dzień to gwarancja pasji, zamiłowania i indywidualnego podejścia do każdego realizowanego projektu.

W zakresie naszych usług mieści się:

  • pokrycia dachowe
  • sprzedaż materiałów pokryciowych na terenie całego kraju
  • montaż i dostawa
  • profesjonalne doradztwo oraz obsługa klienta
  • organizacja szkoleń w zakresie pokryć dachowych

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w rzetelnym podejściu do wykonywanej pracy, która sama w sobie jest naszą najlepszą wizytówką.


INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.