Grupa Dekarska Kowalscy
ul. Józefa Piłsudskiego 6
05-410 Michalin
Godziny otwarcia
pon-pt: 7:00-17:00
sob: 8:00-13:00

Usługi

Zakres naszych usług to profesjonalizm, precyzja i rodzinna tradycja kultywowane na przestrzeni lat. Ponad ćwierć wieku doświadczenia pozwoliło nam zyskać nie tylko ogromne zasoby wiedzy, ale także status specjalistów na rynku, którzy stale ulepszają swoje umiejętności i możliwości. Dostarczamy naszym Klientom solidne rozwiązania, które służą przez lata, mając swój udział w budowaniu bezpiecznej i komfortowej przestrzeni domu. Wszystkie nasze usługi charakteryzuje przede wszystkim wykorzystanie najlepszych materiałów oraz skrupulatna i szybka realizacja projektu.

Duch rodzinnej tradycji pielęgnowany na co dzień to gwarancja pasji, zamiłowania i indywidualnego podejścia do każdego realizowanego projektu.

Dekarstwo to precyzja i odpowiedzialność często w ekstremalnych warunkach, swój zawód traktujemy jako misję i uważamy za prestiżowy.

Nasi dekarze jak i realizacje mogą się poszczycić szeregiem nagród i wyróżnień w różnych konkursach i zawodach dekarskich.

W zakresie naszych usług mieści się:

  • wykonanie pokryć dachowych
  • montaż konstrukcji ciesielskich
  • obróbki dekarskie na zamówienie
  • współpraca z architektami, konstruktorami i nadzorem budowlanym
  • profesjonalne doradztwo na budowie
  • organizacja szkoleń dekarskich
  • specjalistyczny transport


INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.